M-Style MS10 univerzální chrániče páček

-23% M-Style MS10 univerzální chrániče páček

M-Style MS10 univerzální chrániče páček

.

Univerzální pro většinu typů motocyklů


Chrániče páček M-Style MS10 jsou důmyslně navrhnuty tak, aby pasovaly na většinu motocyklů díky unikátnímu způsobu uchycení. Na vnitřní straně to je montážka s objímkou na řídítka o průměru 22 a 28,6 milimetrů
z odolného nylonu. Na vnější straně montážka do řídítka na stejném principu jako naše lety ověřená závaží do řidítek. Pro originální řídítka některých výrobců je třeba zvolit variantu produktu daného výrobce. Univerzální sada je kompatibilní s řidítky s průměrem vnitřního otvoru 13 – 18mm.


 

 
Variabilně nastavitelná montážní sada
 

Díky chytře navrhnuté montážce s objímkou je instalace chráničů páček snadná a zvládne ji téměř každý. Trojice kloubů montážky snadno uchopí říditka tam, kde je potřeba bez ohledu na jejich tvar a montážku lze otočit a vést spodem i vrchem. To je obzvlášt užitečné pro snadné vyhnutí kabeláži a dalším případným doplňkům na řídítkách.


Kompatibilní s dalšími M-Style produkty

 

Chrániče páček MS10 jsou kompatibilní s celou řadou M-Style produktů do konců řídítek. Snadno je tedy nainstalujete i v případě, že používáte některé z Cafe racer zrcátek a nebo třeba náš Mechanický tempomat. Pro dlouhá výrazně prohnutá řídítka se sklony k vibracím je zase ideální kombinace s extra těžkými závažími M-Style Lead. Pokud si nejste jistí zda-li jsou chrániče kompatibilní s doplňky M-Style do konců řídítek, které právě využíváte nebo plánujete pořídit, nebojte se nám ozvat, rádi Vám poradíme.


 


 

 
 

Propracovaný design pro maximální ochranu rukou

 

Chrániče páček nebo také blastery či bastery jsou velmi praktickým způsobem, jak ochránit ruce před větrem a nepřízní počasí. Za chladnějšího počasí je tak ocení opravdu každý, jak jistě potvrdí kdokoli kdo už si nějakou tu vyjížďku se zmrzlými prsty zažil na vlastní kůži. Chrániče MS10 jsou dostatečné rozměrné a mají ideální tvar, takže nejenom dobře vypadají, ale zároveň velmi efektivně chrání před větrem i deštěm. Další výhoda je ochrana rukou před hmyzem a odletujícími kamínky, které dovedou být nebezpečné zvlášť ve vyšších rychlostech. Příznivci jízdy v terénu pak ocení ochranu rukou před větvemi a keři.


Pružný a pevný materiál těla

 

Chránič páček musí vydržet nějaký ten náraz a deformaci a tak praskání je jednou z hlavních nevýhod levných chráničů páček. Pro výrobu těla chráničů MS10 jsme tak využili extra odolný a především pružný plast. Na obrázku je vidět chránič, který jsme silou ohnuli o 90 stupňů, přesto nedošlo k žádnému poškození a chránič se ihned opět narovnal do původní pozice bez známek deformace. I u materiálu ostatních částí jsme volili to nejlepší. Montážka kolem řídítka je vyrobena z frézovaného nylonu, který vyniká svou houževnatostí a montážka je z lehké a pevné slitiny hliníku.


 


 


 

Přídavné volitelné navýšení
>

 

Součástí balení je i praktické navýšení chráničů, které jejich ochranné vlastnosti ještě vylepšuje. K instalaci není potřeba žádné šroubovaní a k jeho umístění slouží přiložené čepy. Krátké čepy jsou záslepkami pro použití bez navýšení zatímco dlouhé čepy slouží k fixaci navýšení k tělu chráničů. Sundání a nandání navýšení je tak otázka několika vteřin a umožní Vám si vybrat, který styl se hodí k Vašemu motocyklu nejlépe.

 

Univerzální montážka do řídítka


Tato sada chráničů MS10 je univerzální pro jakákoli řídítka o vnitřním průměrem 13-18 milimetrů. Instalace je velmi jednoduchá, stačí na šroub nasadit podle vnitřního průměru řídítek jeden nebo oba přiložené roztahovací adaptéry a koncovku se závitem, lehce dotáhnout rukou, vložit do řídítka a utáhnout šroub imbusovým klíčem. Správně nainstalovaná montážka bude držet pevně a bez pohybu.

 

Položit dotaz týkající se M-Style MS10 univerzální chrániče páček

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

  M-Style MS10 univerzální chrániče páček – blastery 

  • univerzální pro téměř všechny typy motocyklů
  • jednoduchá montáž s variabilně nastavitelnou montážní sadou
  • montážka s objímkou má několik poloh a lze ji vést horem i spodem kolem kabeláže
  • objímka je určená na řidítka o průměru 22m a 28,6mm
  • pro řídítka o vnitřním otvoru 13 – 18mm
  • volitelné přídavné navýšení a krátké a dlouhé plastové čepy: krátké slouží k použití bez navýšení a dlouhé k instalaci navýšení
  • propracovaný design pro maximální ochranu rukou před větrem, deštěm, kamínky, větvemi atd.
  • kompatibilní s produkty M-Style: zrcátka typu cafe racer, mechanický tempomat, závaží lead a další
  • tělo chráničů vyrobeno z pružného plastu, při deformaci nepraská, vrací se do původního tvaru
  • montážka s objímkou na řidítka vyrobena z odolného nylonu
  • montážka do řidítka vyrobena z hliníku
  • rozměry viz. obrázek
  • balení obsahuje: 2x tělo chráničů, 2x montážka s objímkou, 2x montážka do řidítka, 2x plexi navýšení, 4x krátký čep, 4x dlouhý čep
  • cena je za 1 pár
 • Skladem: 5 a více
 • Stav dodání: Dle dopravce (Ihned na prodejně v Praze)
 • 1 290 Kč
 • 999 Kč
 • Cena bez DPH: 825,62 Kč
Výrobce: M-Style, Kód výrobku: MS-192885, Záruka: 24 měsíců

Tagy: M-Style MS10 univerzální chrániče páček, MS-192885,