M-Style D20U sklopné pojízdné stojany set zadní a přední do krku řízení

M-Style D20U sklopné pojízdné stojany set zadní a přední do krku řízení

 
 


Unikátní skládací sklopný systém


U nového moto stojanu D20U vytvořeného přímo podle našeho vlastního návrhu pro vás máme doslova unikát. Jedná se o sklopný systém, který Vám umožní během několika málo vteřin stojan složit a opět rozložit podle potřeby.
Použití je velmi jednoduché. Ramena stojanu jsou zajištěna v těle mechanismu masivním ručním šroubem. Při rozložení a složení Vám stačí pouze šroub povolit a vytáhnout.  A stejně tak rameno nástavce do krku řízení lze jednoduše sklopit, aniž by bylo potřeba jej sundat.

Čtveřice kvalitních plně otočných koleček
 

Jednou z hlavních výhod stojanu D20U je jeho plná pojízdnost a to ve všech směrech. Umožňuje neuvěřitelně snadnou manipulaci s motocyklem a to i na malém prostoru. Je tak naprosto ideální do dílen, kde umožní motocykl otáčet během práce podle potřeby nebo například při zazimování v garážích, kde je často velmi omezený prostor díky společně zaparkovánému automobilu. Zasunout motocykl do úzkého prostoru nebude na stojanech D20U už žádný problém.

Nemusíte se obávat, že Vám stojan bude cestovat kde nemá. Obě dvě zadní kolečka jsou vybavena vysoce účinnou a velmi pohodlně ovladatelnou nášlapnou brzdou. Zatímco odbrzděný stojan s motocyklem snadno otočíte jednou rukou, tak do motocyklu na zabrzděném stojanu se můžete bez problému opřít, aniž by kamkoli ujížděl. Také tomu  napomáhá i výjimečná stabilita stojanu, díky které rozhodně nehrozí, že by jste se museli obávat pádu zvednutého motocyklu.

Stojan D20U ke své správné funkci vyžaduje rovnou plochu, ideální je například hladká betonová podlaha garáží, dílen a skladů.


Všestranný a výškově nastavitelný


Stojan D20U do krku řízení je vhodný pro většinu motocyklů s otvorem ze spodní strany krku řízení. Stojan do krku řízení na rozdíl od běžného předního stojanu umožňuje lepší přístup k přednímu kolu a hodí se například pro opravy, servis a údržbu brzdičů. Stojan je výškově nastavitelný ve dvou bodech a úprava výšky je záležitostí několika málo vteřin. 

 

Odolná konstrukce s nosností až 200kg

 


Materiály stojanu jsou kombinací pevné slitiny hliníku a silné oceli. Díky tomuto spojení je zároveň lehký a pevný. Jeho nosnost je až 200kg na jednu stranu motocyklu. Je třeba si uvědomit, že stojan podpírá pouze jedno kolo a drží tedy pouze polovinu váhy celého motocyklu. Lze tedy využít s motocykly až do váhy 400kg.

 

Univerzální přední i zadní stojan


Stojan do krku řízení je složen ze dvou částí - těla D20U které lze použít jako přední i zadní stojan a nástavce do krku řízení. Ten lze jednoduchým způsobem sejmout a díky tomu použít tělo stojanu i jako zadní stojan. Postačí Vám k tomu pouze dokoupit zadní adaptéry vhodné pro Váš motocykl z naší nabídky.

5 adaptérů s fixačním kroužkem

Součástí balení je 5 adaptérů ve výběru velikostí pro většinu motocyklů a další adaptéry v málo obvyklých průměrech lze dokoupit samostatně. Pro ověření kompatibility dodaných adaptérů Vám doporučujeme přeměřit vnitřní rozměr otvoru ze spodní strany krku řízení do kterého se adaptér zasouvá. V balení jsou adaptéry o průměru 13, 15, 16.5, 17 a 18 milimetrů. Adaptéry jsou navíc vybaveny gumovým kroužkem, který rychle a jednoduše zabraňuje vypadnutí adaptérů během manipulace se stojanem bez nutnosti šroubování a dalšího zajišťování.

 Sklopení předního i zadního stojanu
 

Náš moto stojan je nepostradatelným pomocníkem pro servis, údržbu motocyklu a dlouhodobé garážování. Sklopit je možné přední i zadní stojan bez nutnosti demontáže nástavce do krku řízení. Bez nástavce do krku řízení je pak složená výška stojanu pouhých 11 centimetrů. Díky jeho sklopným ramenům lze kompaktně složit a jednoduše uskladnit, zavěsit na zeď nebo snadno převážet v autě.

 

Výběr ze tří zadních adaptérů

 

U zadního stojanu máte na výběr ze tří typů adaptérů: Háky pro motocykly s rolnami, packy pro motocykly, které je třeba zvedat přímo za kyvnou vidlicí a 2v1 které lze zároveň použit jako single přední adaptéry pro motocykly s radiálními brzdiči. Pro nastavení šířky stojanu jsou adaptéry polohovatelné do stran a pokud by i to bylo pro nezvykle úzké nebo široké motocykly málo, samotný stojan lze opřením o zem rukama stlačit nebo roztáhnout až o dalších 5 centimetrů, aniž by došlo k jakémukoli poškození.

 
SouborPopisVelikostOdkaz
CZ Manuál D20UZákladní manuál pro stojan D20U (1.86MB) Download
EN Manuál D20UZákladní manuál pro stojan D20U (2.54MB) Download
CZ Manuál nástavec do krku řízení (1.85MB) Download
EN Manuál nástavec do krku řízení (1.78MB) Download

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

  M-Style D20U sklopné pojízdné stojany set zadní a přední do krku řízení

  • v sadě: 5 adaptérů do krku řízení (13mm, 15mm, 16,5mm, 17mm, 18mm)
  • pro zjištění kompatibility změřte průměr otvoru pod krkem řízení
  • výškově nastavitelný
  • nástavec do krku řízení lze snadno sejmout
  • zcela unikátní skládací stojan
  • lze snadno a rychle vyklopit, použít a znovu sklopit pro snadné uskladnění a převoz
  • pojízdný pro extrémně snadnou manipulaci s motocyklem i na malém prostoru
  • vysoce účinná a pohodlně použitelná nášlapná brzda na obou zadních kolečkách
  • snadno ovladatelný pojistný šroub
  • kvalitní zpracování, stabilní konstrukce
  • nosnost 200kg na jednu stranu motocyklu
  • celková nosnost až do váhy motocyklu 400kg
  • zadní stojan dodáván s jedním typem adaptéru dle výběru při nákupu
  • kompatibilní se všemi adaptéry, další lze dokoupit
  • úchyt adaptéru s pojistným šroubem
  • kvalitní a tvrdý odolný lak
  • vložka pro servisní pin (pin není součástí balení, lze dokoupit samostatně)
  • rozložitelný pro převoz a skladování
  • hmotnost: 8 kg
 • Skladem: 5 a více
 • Stav dodání: 1-2 dny (Ihned na prodejně v Praze)
 • 4 380 Kč
 • 3 855 Kč
 • Cena bez DPH: 3 185,95 Kč
Výrobce: M-Style, Kód výrobku: MS-049899, Záruka: 24 měsíců

Dostupné možnosti

Tagy: m-style, d20u, sklopné, pojízdné, stojany, set, zadní, a, přední, do, krku, řízení, ms-049899